دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد موسوی سجاسی ظهر دوشنبه در مراسم جشن عید غدیر خم در امامزاده سید ابراهیم(ع) استان زنجان،…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد موسوی سجاسی ظهر دوشنبه در مراسم جشن عید غدیر خم در امامزاده سید ابراهیم(ع) استان زنجان، افزود: حضرت محمد (ص) حضرت علی را به عنوان ولی و وصی خود انتخاب کرد.

وی ادامه داد: ماه و خورشید رحمت واحده الهی است و امروز هم ولایتمداری که رحمت واحده خداوند به بندگان است باید قدر این رحمت را بدانیم.

نماینده مردم خدابنده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیامبران برای هدایت بشر سختی های فراوان متحمل شده اند افزود: بنابراین توجه به دین اسلام ارتقای فکری بشریت را به دنبال دارد.

حجت الاسلام موسوی گفت: غدیر کربلای عوام است چرا که در غدیر افرادی بیعت کردند ولی در کربلا بیعت خود را شکستند و این افراد خواص بودند که به امام خیانت کردند.

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: در چند سال گذشته فتنه های بسیاری بر علیه ایران طراحی شده ولی همه ناکام مانده است.

وی در ادامه گفت: این فتنه ها با هوشیاری و با هدایت ها و مدیریت مدبرانه رهبری همیشه خنثی شده است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی بااشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش گفت: گروهک تروریستی داعش بزرگترین و بدترین جنایات را در سایه حمایت برخی از کشوری های عربی و غربی همانند عربستان و آمریکا صورت می دهد و مقبره های بزرگان اسلام را تخریب می کنند.

حجت الاسلام موسوی یادآورشد: داعشی ها گوش به فرمان آمریکا هستند و بر علیه مسلمانان فتنه انگیزی می کنند و مسلمان را می کشند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: داعشی ها بر ضد اسلام هستند و اوضاع که در سوریه ایجاد کرده اند گواهی  این امر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *