جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی قربانی بعد از ظهر پنج شنبه در اولین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان میامی در سالجاری،…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی قربانی بعد از ظهر پنج شنبه در اولین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان میامی در سالجاری، ولایت فقیه را قلب دین دانست و اظهار داشت: 13 رجب سالروز ولادت حضرت علی بن ابیطالب (ع) اثبات کننده این ادعا است.

 وی تصریح کرد: تنها راه سعادت و رسیدن به قله های موفقیت در همه عرصه های داخلی و خارجی پیروی از رهبری حق و ولایت فقیه است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی اظهار داشت: امروز رسالت سنگینی برعهده ماست و با پیروی از رهنمون‌های امام و ولایت فقیه باید دشمن را بشناسیم و راه امام شهدا را ادامه دهیم.

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی شهرستان میامی هم در این جلسه با اشاره به ایام البیض اظهار داشت: اعتکاف از جمله برنامه های ناب فرهنگی در عرصه دینی است که همه ساله در 13، 14 و 15 رجب با حضور هزار معتکف در مساجد شهری و روستایی انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام مجید بخشی با بیان اینکه سال گذشته حدود 700 نفر در مساجد شهرستان میامی معتکف شده بودند تصریح کرد: 70 درصد از این تعداد را بانوان تشکیل می دادند.

وی در خاتمه، پیش بینی کرد با اقداماتی که انجام شده این تعداد در سال جاری به بیش از 700 نفر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.