پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۳

تيم ملي فوتبال اسپانيا در جام جهاني 2014 برزيل نمايش بسيار ضعيفي داشت. شاگردان دل بوسکه در ديدار نخست خود با نتيجه دور…

تيم ملي فوتبال اسپانيا در جام جهاني 2014 برزيل نمايش بسيار ضعيفي داشت. شاگردان دل بوسکه در ديدار نخست خود با نتيجه دور از انتظار پنج بر يک برابر هلند تن به شکست دادند. اين تيم در ديدار دوم خود هم با دو گل برابر شيلي تن به شکست داد تا مدافع عنوان قهرماني در ميان ناباوري همگان وداع تلخ و زودهنگامي با اين رقابت ها داشته باشد.

به نقل از ايسنا، حذف شدن اسپانيا آن هم با آن هم ستاره هاي نامي و سرشناس علامت استفهامي را برابر همگان قرار داده است. تيمي که استخوان بندي اصلي آن از رئال مادريد و بارسلونا دو غول بزرگ فوتبال اسپانيا و جهان تشکيل شده است چگونه در دو بازي نخست خود متحمل شکست مي شود و از دور رقابت ها کنار مي رود.

آرسن ونگر سرمربي آرسنال دليل اصلي حذف شدن اسپانيا از جام جهاني را نبود اعتماد به نفس مي داند. او گفت: حذف قهرمان جام جهاني يک زلزله بزرگ بود. علامت هاي استفهام زيادي درباه حذف شدن اسپانيا در اذهان وجود دارد. چگونه تيمي بزرگ و پر ستاره اي چون اسپانيا در دوم بازي نخست خود متحمل شکست مي شود و حتي نمي تواند به دور بعد هم صعود کند؟ روزهاي آينده جواب اين سوالات را خواهد داد و مشخص خواهد شد که اشکال از کجا بود و چرا مدافع عنوان قهرماني اينگونه وداع زود هنگامي با جام جهاني داشته است.

سرمربي توپچي ها ادامه داد: بازيکنان اسپانيا بدون تمرکز و اعتماد به نفس بودند به ويژه در خط دفاعي که اصلا خوب ظاهر نشدند. گذشته از اين اسپانيا در اين رقابت ها هيچ نقشه جايگزيني نداشت و با همان سبک قديمي خود به ميدان مي رفت.

اسپانيا در ديدار سوم خود بايد به مصاف استراليا برود. اين ديدار براي هر دو تيم تشريفاتي است و نتيجه آن هيچ تاثيري نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.