پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۵

  آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، معتقد است جايگاه تيمش در ليگ برتر الگوي خوبي براي سنجش کيفيت آنهاست اما تاييد کرد که کسب…

  آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، معتقد است جايگاه تيمش در ليگ برتر الگوي خوبي براي سنجش کيفيت آنهاست اما تاييد کرد که کسب يک جام مي تواند پايان خوشي را براي فصل آنها رقم بزند.

توپچي ها روز شنبه در ورشگاه ومبلي به مصاف هال سيتي مي روند و به لطف دو پيروزي اين فصل در ليگ برتر مقابل حريف، از شانس بيشتري براي قهرماني برخوردارد.

“ونگر به خبرنگاران گفت:” هدف ما قهرماني در جام هاست اما شما کيفيت تيم ها را به واسطه پتانسيل آنها در نتايج ليگ برتر مورد سنجش قرار مي دهيد.

فراتر از ان، مي خواهيد در جام هاي ديگر خوب کار کنيد. مبناي کار اين است که اول از همه در ليگ خوب و با ثبات باشيد و سپس قهرمان ديگر جام ها شويد.

در انگلستان اين کار سخت است زيرا تيم هاي زيادي داريد که مي توانند اين کار را انجام دهند و هر سال کار سخت تر مي شود.

اين فرصتي براي ماست تا فصل خود را تاج گذاري کنيم و اگر قهرمان جام خذفي شويم، در مجموع وقتي به اين فصل نگاه کنيد جلوه بهتري خواهد داشت. اين تمام کاري است که بايد انجام دهيم، همه چيز پيش روي ماست بنابراين تنها مي خواهيم بر روي ديدار شنبه متمرکز شويم.”

آرسنال به دنبال پايان دادن به 9 سال بي جامي خود است اما آرسن ونگر نمي خواهد فشار بيشتري را به تيمش اضافه کند.

” مهم نيست نتيجه چه خواهد شد، اين باشگاه مي تواند با پي آمد هر بازي کنار بيايد و اين همواره مهمترين چيز است.

مساله مهم اين است که بازي را تمام کنيم و احساس کنيم که هرچه در توان داشتيم ارائه کرديم، با تمام توان روي ارائه بهترين بازي خود کار مي کنيم و سپس همواره عواقب آن را مي پذيريم.

مهم نيست چقدر در مورد ان صحبت کنيم، مي توانيد برنده شويد و يا شکست بخوريد اما مي خواهيم با اين احساس بيرون بياييم که تمام توان خود را براي کسب پيروزي به کار برديم و اين چيزي است که مي خواهيم به آن برسيم.

قهرماني ما را بسيار خوشحال خواهد کرد زيرا اين چيزي است که هواداران از ما مي خواهند و ما هم مي خواهيم آنها را خوشحال کنيم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.