شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۳

عبدالله ويسي که براي برپايي اردوي آماده‎سازي تيمش به شهرستان بروجرد آمده با اشاره به عملکرد تيم ملي در جام جهاني اظهار کرد:…

عبدالله ويسي که براي برپايي اردوي آماده‎سازي تيمش به شهرستان بروجرد آمده با اشاره به عملکرد تيم ملي در جام جهاني اظهار کرد: نمي‎توانيم جشن و پايکوبي راه بياندازيم و بگوييم عملکرد تيم ما خوب بوده و اگر صعود مي‎کرديم راضي‎کننده بود و بايد جشن مي‎گرفتيم.

به گزارش ايسنا، وي تصريح کرد: به نظرم تيم ايران عملکرد بدي نداشت اما مي‎توانست بهتر باشد به‎ويژه در بازي آخر که اگر بهتر بازي مي‎کرديم و برنده مي‎شديم مي‎توانستيم جواز حضور در مرحله بعد را به دست بياوريم.

ويسي با بيان اينکه کي‎روش کار خودش را کرد، ادامه داد: من از نمايش و عملکرد تيم ملي راضي نشدم اما از اينکه مردم خوشحال شدند من نيز خوشحال شدم.

سرمربي استقلال خوزستان درباره رفتن يا ماندن کي‎روش نيز گفت: اگر سرمربي تيم ملي فضا را براي مربي‎هاي ايراني فراهم و به ما کمک و دوره‎هاي مربيگري برگزار کند، عالي است و بماند خيلي به فوتبال ايران کمک خواهد کرد اما اگر فقط به فکر خودش باشد و بخواهد پولي بگيرد و بگويد سرمربي ايران است که خوب نيست و برود خيلي بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.