یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۱

بلژيک با شکست يک بر صفر برابر آرژانتين از جام بيستم کنار رفت. مارک ويلموتس سرمربي بلژيک پس از حذف تيمش از جام…

بلژيک با شکست يک بر صفر برابر آرژانتين از جام بيستم کنار رفت.

مارک ويلموتس سرمربي بلژيک پس از حذف تيمش از جام بيستم گفت: برايم سخت است که دليل اين شکست را بفهمم. آرژانتيني‌ها تجربه زيادي داشتند و در اين ديدار سرعت بازي را گرفتند. آن‌ها براي هر پرتاب اوت 30 ثانيه وقت تلف مي‌کردند و اين باعث شد سرعت بازي گرفته شود. علاوه بر آن بازيکنان ما توپ‌هاي زيادي را نيز از دست دادند. من به بازيکنانم افتخار مي‌کنم. واقعا نمي‌دانم درباره تيمم بايد چه بگويم آن‌ها عالي بودند. از همه بازيکنانم به خاطر تلاش‌شان در اين جام تشکر مي‌کنم.

سرمربي بلژيک در ادامه گفت: بيشتر بازيکنان تيم در رختکن گريه مي‌کردند. آرژانتين در اين ديدار بازي خوبي به نمايش نگذاشت و مثل بقيه بازي‌هاي خودش بود اما اين ما بوديم که شکست خورديم. فکر مي‌کنم من در اين ديدار چند اشتباه داشتم. با آناليزورم مشورت کردم و فکر مي‌کنم بايد مسئوليت چند اشتباهم را به عهده بگيرم. ما تيم خوبي بوديم اما متاسفانه فضاي کافي براي بازي خودمان نداشتيم.

سرمربي بلژيک در پايان با انتقاد از ليونل مسي گفت: خيلي تعجب مي‌کنم که او سه چهار خطاي بد روي بازيکنان ما انجام داد و داور هيچ عکس‌العملي نشان نداد. مسي بازيکن خيلي خوبي است و توپ را به خوبي حمل مي‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.