شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۱

 محمد کریم‌لو، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به هفته جوان که از 17…

 محمد کریم‌لو، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به هفته جوان که از 17 الی 23 خرداد ماه است اظهار داشت: 19 خرداد که مصادف با 11 شعبان میلاد با سعادت حضرت علی اکبر جوان برومند دنیای اسلان روز جوان نامیده شده است.
 
وی در ادامه به برنامه‌های مد نظر گرفته شده شهرداری به همین مناسبت افزود: برگزاری کلاس و کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مرتبط با عناوین روز هفته ارسال پیامک تور گردشگری اماکن زیارتی تفریحی و بوستانهای سطح شهر تقدیر از دبیران کانونهای جوانان محلات و نمایشگاه‌ عکس از جمله اقدامات مد نظر گرفته شده در این هفته است.
 
وی در ادامه بیان داشت: برگزاری مسابقات آموزشی- فرهنگی و ورزشی برگزاری جشن به مناسبت هفته و تقدیر از دبیران کانونهای جوانان نخبه سطح منطقه در فرهنگسرای انقلاب از دیگر برنامه‌های اداره معاونت در این هفته است.
 
محمد کریملو خاطر نشان کرد: جوانان علاقمند می‌توانند از 17 الی 23 خرداد ماه برای شرکت در این ویژه برنامه‌ها به مساجد ، خانه‌های سلامت و بوستانهای سطح شهر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.