یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۳

هفته چهل و دوم و پاياني رقابت‌‌هاي ليگ دسته دوم فوتبال اسپانيا موسوم به ليگا آدلانته با برگزاري 9 ديدار آغاز شد که…

هفته چهل و دوم و پاياني رقابت‌‌هاي ليگ دسته دوم فوتبال اسپانيا موسوم به ليگا آدلانته با برگزاري 9 ديدار آغاز شد که در يکي از آنها لاس پالماس، تيمي که مسعود شجاعي براي آن توپ مي‌زند بدون حضور مهاجم ايراني خود که در اردوي شاگردان کارلوس کي‌روش به سر مي‌برد، موفق شد ميهمانش تيم پونفرادينا را با نتيجه 3 بر 2 شکست دهد. اين تيم با ايستادن روي پله ششم به اولين مرحله پلي‌‌آف راه پيدا کرد تا همچنان شانس صعود به لاليگا را داشته باشد.

کارلوس رينا آراندا در دقيقه 38، ماکائولي کريسانتوس در دقيقه 70 و آسدروبال پادرون در دقيقه 90 براي لاس پالماس گلزني کردند و فوفو در دقيقه 36 و يوري در دقيقه 66 گل‌‌هاي پونفرادينا را به ثمر رساندند.

با اين پيروزي لاس پالماس 63 امتيازي شد تا در بازي پلي آف برابر اسپورتينگ خيخون قرار بگيرد. بازي رفت اين دو تيم 11 ژانويه (21 خرداد) در خانه لاس‌پالماس و بازي برگشت چهار روز بعد در خانه اسپورتينگ خيخون برگزار خواهد شد.

پرونده فصل جاري ليگ دسته دوم فوتبال اسپانيا امشب با دو بازي بسته مي‌شود که در اولين آنها نومانسيا ميزبان ايبار صدرنشين است و در بازي دوم آلکورکون ميزبان ساراگوسا. تاکنون صعود تيم‌هاي ايبار و دپورتيوو لاکرونيا به لاليگا قطعي شده و چهار تيم ديگر از جمله لاس پالماس براي کسب سومين سهميه صعود با هم رقابت مي‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.