یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۸:۲۰

به گزارش خبرگزاري مهر، در وزن 42 کیلوگرم علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر…

به گزارش خبرگزاري مهر، در وزن 42 کیلوگرم علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر سلیمان بلقلام از الجزایر را شکست داد وی در دور سوم با نتیجه 13- 10 از سد گئورگی خاچیدزه از گرجستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گودرزی در این مرحله به مصاف تسدال گاوین از آمریکا رفت و با نتیجه 6 بر 4 از سد این حریف گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی ماکسیم زامورشچیکوف از روسیه است.

در وزن 50 کیلوگرم نادر نصری در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر از سد پتکو پتکوف از بلغارستان گذشت وی در دور بعد با نتیجه 7- 2 تاکوتو اوتوگورو از ژاپن را شکست داد. نصری در دور سوم با نتیجه 2- 5 مغلوب افگان خاشالوف از آذربایجان شد و با توجه به حضور این آذربایجانی در دیدار فینال، نصری در گروه بازنده ها گایوز جونگالادزه از گرجستان را 4 بر یک مغلوب کرد تا برای کسب مدال برنز به مصاف پراکاش از هند برود.

در وزن 58 کیلوگرم مجتبی عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم آنتونی لارامی از کانادا را با نتیجه 12- 2 مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 3- 4 مقابل داوید بایف از روسیه شکست خورد اما با حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، عموزاد به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 10 – صفر کریل دروبوت از لیتوانی را شکست داد تا برای  کسب مدال برنز با ماموکا چاچویوا از گرجستان مسابقه بدهد.

در وزن 69 کیلوگرم احمد بذری در دور نخست با نتیجه 10- 3 ماکسیم گورژان از اوکراین را شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 7- 2 فضلی اریلماز از ترکیه را شکست داد. بذری در دور سوم با نتیجه 2- 4 مغلوب رادیک والیف از روسیه شد و با توجه به حضور حریف روس در دیدار فینال بذری به گروه بازنده راه یافت. وی در این گروه مقابل آلبروس جورچنکو از لتونی با نتیجه 4- 2 مغلوب شد و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 85 کیلوگرم امیر ارسلان تاتاری پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه 1- 4 مغلوب روسلان بک آلدیف از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس مقابل حریف آذربایجانی، تاتاری از دور رقابتها کنار رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *