سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۴:۳۸

 به گزارش میهن پست – یک عضو پارلمان عراق و سخنگوی حزب دعوه گفت اگر آمریکا از بمباران داعش طفره برود ما از…

 به گزارش میهن پست – یک عضو پارلمان عراق و سخنگوی حزب دعوه گفت اگر آمریکا از بمباران داعش طفره برود ما از ایران خواهیم خواست تا این کار را انجام دهد.
حیدر العبادی نماینده پارلمان عراق و سخنگوی حزب دعوه عراق در گفتگو  با شبکه خبری هافینگتون پست آمریکا خواستار حملات هوایی آمریکا به گروه تروریستی داعش شد.
وی گفت: مقامات عراقی آنچنان احساس خطری از سوی داعش می کنند که هرگونه کمکی را برای مقابله با آنها خواستار هستند حتی از ایران.

حیدر العبادی نماینده پارلمان عراق و سخنگوی حزب دعوه عراق در گفتگو  با شبکه خبری هافینگتون پست آمریکا خواستار حملات هوایی آمریکا به گروه تروریستی داعش شد

حیدر العبادی نماینده پارلمان عراق و سخنگوی حزب دعوه عراق در گفتگو با شبکه خبری هافینگتون پست آمریکا خواستار حملات هوایی آمریکا به گروه تروریستی داعش شد

این درحالی است که در نتیجه سیطره گروه تروریستی داعش بر استان موصل میزان صادرات ترکیه به عراق طی یک ماه اخیر ۲۱ درصد کاهش پیدا کرده است.

اتحادیه صادرکنندگان ترکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: صادرات ترکیه به عراق طی یک ماه اخیر به علت سیطره تروریستها بر استان موصل به میزان ۲۱ درصد کاهش پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.