شنبه، ۱۲ مهر ۹۹ - ۱۰:۵۰
پارچ آب هوشمند

پارچ آب هوشمند در حالی توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده که این پارچ می تواند بصورت خودکار آب درونش را تصفیه کند….

پارچ آب هوشمند در حالی توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده که این پارچ می تواند بصورت خودکار آب درونش را تصفیه کند. در ادامه با ما همراه شوید.

یک شرکت آمریکایی، نوعی پارچ آب هوشمند ارائه داده است که می‌تواند به صورت خودکار به پاکسازی آب بپردازد. یک شرکت آمریکایی موسوم به “LARQ”، یک پارچ آب ارائه داده است که می‌ تواند آب را پاکسازی کند. این پارچ، یک فیلتر گیاهی دارد و با استفاده از پرتو فرابنفش، آب را تمیز می‌ کند.

شرکت LARQ، این پارچ را به عنوان بخشی از پروژه خود در زمینه پاکسازی آب ارائه داده است تا بدین ترتیب، آلودگی‌های ناشی از بطری‌ های پلاستیکی را نیز حذف کند. این پارچ طوری طراحی شده است که تجمع آلودگی که در پارچ‌ های معمولی دیده می‌ شود، در خود نداشته باشد.

پارچ آب هوشمند

پارچ آب هوشمند

“جاستین وانگ” (Justin Wang)، از بنیان‌ گذاران LARQ گفت: این پارچ می‌ تواند به پیشبرد ماموریت ما در کاهش استفاده از پلاستیک و ارائه سالم‌ ترین گزینه آبرسانی به مشتریان کمک کند. گام بعدی ما، ارائه آب تمیز و ایمن به خانه‌ها خواهد بود تا افراد بیشتری برای برطرف کردن نیازهای روزانه خود، به آب سالم دسترسی داشته باشند.

روند پاکسازی، هر شش ساعت یک بار در پارچ صورت می‌ گیرد اما کاربران می‌ توانند با لمس یک دکمه که روی درب پارچ قرار دارد، روند پاکسازی را فعال کنند.

پارچ آب هوشمند

پارچ آب هوشمند

پارچ LARQ در کنار تصفیه آب به کمک فیلتر، از پرتو فرابنفش نیز استفاده می‌کند تا هنگام عبور آب از فیلتر، به پاکسازی آن بپردازد. میزان پرتو فرابنفش به کار رفته در این پارچ به اندازه‌ای است که تقریبا برای همه باکتری‌ها و ویروس‌های عامل ایجاد بو مضر باشد. فیلتر پارچ به جای پلاستیک، از مواد گیاهی مانند کربن نارگیل ساخته شده است تا با محیط زیست سازگار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *