پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبوری شهردار ساری عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این پروژه گفت: این پروژه به مساحت 35 هکتار ظرف…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبوری شهردار ساری عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این پروژه گفت: این پروژه به مساحت 35 هکتار ظرف 100 بطور شبانه روزی اجرا شده و فاز اول آن امروز به بهره برداری رسیده است.

وی هزینه صرف شده برای اجرای این پروژه را 20 میلیارد تومان بیان کرد و گفت: در حال برآورد اعتبار برای فاز دوم این طرح هستیم.

عبوری گفت: این پروژه شامل، فضای دوچرخه سواری، پیاده روی، سینمای روباز، فضای پارکینگ مجهز، پرچم های ملل، پل معلق به طول 140 متر، جزیره مصنوعی و فضای قایق سواری و غیره است.

شهردار مركز مازندران با اشاره به اين كه پس از انقلاب 12 پارك در ساري ساخته شد افزود: در مدت يكسال و اندي گذشته هم 12 پارك در ساري ساخته شد كه فضا سازي مناسب براي استفاده سالمندان؛ جانبازان و نابينايان در آن انجام شده است.

وي در ادامه تصريح كرد: در زمينه فضاسازي  شهري براي استفاده معلولين و سالمندان ناتوان بلوارهاي اصلي و خيابانهاي اصلي مناسب سازي شده و فضاي مخصوص به نابينايان نيز در نظر گرفته شده است.

عبوري با اشاره به اينكه شهرداري در كنار فعاليتهاي عمراني فعاليتهاي فرهنگي هم انجام مي دهد به گونه اي كه فضاي شهر در اعياد و مناسبتهاي مذهبي  تغيير مي كند گفت: آموزش شهروندان در مركز سراي تداوم مهر تحت عنوان مشاوره وآموزشهاي  مهارت زندگي در دستور كار معاونت فرهنگي شهرداري است.

همچنین میانگذر شمالی، زیرگذر اتحاد، پارک اتحاد نیز با حضور رئیس مجلس تا ساعاتی دیگر بهره برداری می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.