جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۶

احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، درباره صحبت‌هاي سعيد عبدولي که گفته بود با شرايطي که دارد نمي‌تواند در رقابت‌هاي انتخابي شرکت…

احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، درباره صحبت‌هاي سعيد عبدولي که گفته بود با شرايطي که دارد نمي‌تواند در رقابت‌هاي انتخابي شرکت کند، اظهار کرد: عبدولي هنوز در اين زمينه با ما صحبتي نکرده است و نمي‌توانيم درباره مساله‌اي که اتفاق نيفتاده حرف خاصي بزنيم، اما طبق تصميم شوراي فني همه کساني که واجد شرايط هستند بايد در رقابت‌هاي انتخابي شرکت کنند.

او ادامه داد: بعيد به نظر مي‌رسد عبدولي نخواهد در انتخابي کشتي بگيرد و اميدوارم همه کشتي‌گيران از جمله عبدولي قوانين را رعايت کنند. ما رقابت‌هاي انتخابي گذشته‌ايم تا حق کسي ضايع نشود و اين به ميل کشتي‌گيران است که يا براي ملي‌پوش شدن در رقابت‌هاي انتخابي شرکت کنند يا اين که تصميم ديگري بگيرند.

پازاج همچنين درباره وضعيت ناصر نوربخش و حضورش به عنوان مربي در تيم ملي، گفت: در حال حاضر اردوها قبل از رقابت‌هاي انتخابي به صورت اختياري برگزار مي‌شود و هر کسي که بخواهد مي‌تواند در اردوها شرکت کند. به احتمال زياد آقاي نوربخش بعد از رقابت‌هاي انتخابي به کادر فني اضافه خواهد شد. نوربخش فعلا به خاطر مشغله کاري که دارد در اردوها حضور پيدا نکرده، اما صحبت‌هايي با او شده، اميدواريم به کادر فني اضافه شود.

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي در پايان اظهار کرد: ما اردوهاي تيم ملي را پيش از رقابت‌هاي انتخابي به صورت اختياري برگزار مي‌کنيم و اجباري براي حضور کشتي‌گيران در اين اردوها نيست، اما خو‌شبختا‌نه در اردوهاي فعلي بعضي از کشتي‌گيران شاخص مثل حميد سوريان، قاسم رضايي و طالب نعمت پور شرکت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.