دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۸

سرویس با بینندگان  مطلب زیر توسط یکی از کاربران تابناک و از طریق ایمیل اختصاصی با بیینندگان ( karbar@tabnak. ir ) برای سایت…

سرویس با بینندگان  مطلب زیر توسط یکی از کاربران تابناک و از طریق ایمیل اختصاصی با بیینندگان ( karbar@tabnak. ir )
برای سایت ارسال شده است. تابناک بر حسب کارکرد رسانه ای خود، تلاش خود را
برای پاسخگویی سازمان و مسئولان مرتبط با این درخواست به عمل آورد که
نتیجه این پیگیری در قالب گزارش زیر برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می
گردد.

طرح مشکل:

اینجانب از اواسط اسفندماه 1392 با اختلالاتی در تهیه رمز OTP سیستم سبا بانک ملی توسط دستگاه تلفن (ایرانسل) مواجه گردیده و به ناگهان این سیستم بطور کامل قطع گردید. با تماسهای مکرر به شرکت سداد ( واحد خدمات فنی بانک ملی) با این مورد که رعد با ایرانسل دچار اختلال گردیده و باید منتظرماند تا رفع شود (زمان مشخص و معینی اعلام نگردید) از زمان تا کنون پیگیری های مکرر با شرکت سداد گرفته شده و حتی مشخصات و شماره تماس خود را اعلام کرده تا پاسخی از آنها گرفته شود!؟ متاسفانه در تماسهای مکرر با این راه حل که مشتری نسبت به خرید مجدد دستگاه مجدد رمزیاب اقدام نماید؟ این سوال به ذهن هر کس خطور کرده که چه آسان ابتدایی ترین حق یک مشتری که هزینه ای پرداخت کرده و توسط  دریافت کننده وجه قادر به سرویس دهی نمیباشد به نابودی کشیده میشود. آیا یک سیستم بانکی بزرگی همانند بانک ملی نباید پاسخگویی مشتریانش باشد؟ آیا بهتر نیست سرویسهایی که حجم کار شعب را میتواند به حداقل برساند ودر جلوگیری از تلف شدن وقت مشتریان مفید واقع شود را به آن اهمیت بیشتری داد؟

پاسخ:

باسلام
احتراما،بازگشت به نامه شماره 1151/ت مورخ93/02/03 جنابعالی درخصوص تقاضای مخاطب محترم به اطلاع می رساند، شرکت ایرانسل بدون اطلاع قبلی ارتباط USSD را که قبلا دراختیار بانک ملی ایران قرار داده بود ،قطع کرده واین امر منجر به غیرفعال شدن سامانه رعد ملی برای دارندگان سیم کارت های ایرانسل شده است.
بدیهی است موضوع در حال پیگیری بوده وبه محض برقراری مجدد ارتباط مزبور اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.