دوشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال چند روز پیش در جلسه‌ای با محمد دادکان معاون ورزشی دانشگاه آزاد حضور…

به گزارش خبرنگار مهر، سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال چند روز پیش در جلسه‌ای با محمد دادکان معاون ورزشی دانشگاه آزاد حضور یافت تا نظر مثبت دادکان را برای تیمداری دانشگاه آزاد در رشته فوتسال جلب کند. البته محمد دادکان پس از این جلسه سه ساعته تنها با یک شرط قبول کرده تا دانشگاه آزاد در فوتسال هم تیمداری کند.

افتخاری در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: دادکان از پیشنهاد ما استقبال کرد و گفت که دانشگاه آزاد به فوتسال هم علاقه مند است ولی تنها به شرطی حاضر به تیمداری در این رشته است که بتواند در لیگ برتر حضور داشته باشد.

وی افزود: به این ترتیب دانشگاه آزاد در صورت خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری، فصل بعد در لیگ برتر فوتسال حضور خواهد داشت. ما مذاکراتی هم با تیم تاسیسات دریایی داشتیم تا در صورتی که نظر مسئولان این تیم مساعد باشد، امتیاز آنرا به دانشگاه آزاد بفروشیم!

رئیس کمیته فوتسال در پایان گفت: از آنجا که اکثر بازیکنان ملی پوش و رده بالای ما در دانشگاه آزاد تحصیل می‌کنند، این تیم می‌تواند به راحتی در لیگ برتر حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *