سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۲

خبرگزاری ایرنا: «نادر قاضی پور» با اشاره به جلسه امروز دوشنبه کمیسیون صنایع و معادن و حضور محمود واعظی در این جلسه گفت:…

خبرگزاری ایرنا: «نادر قاضی پور» با اشاره به جلسه امروز دوشنبه کمیسیون صنایع و معادن و حضور محمود واعظی در این جلسه گفت: در این جلسه سوال من از وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد که از پاسخ های ایشان قانع نشدم و مقرر شد کمیسیون این سوالات را بررسی کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شرکت مخابرات به طور یک طرفه خط تلفن مشترکان را قطع می کند و سقف بدهی مشترکان برای قطع خط تلفن مشخص نیست.

وی همچنین گفت: از دیگر مسائلی که امروز مطرح شد این بود که حتی برای پیامک هایی که به دست گیرنده نمی رسد نیز هزینه دریافت می شود.

قاضی پورهمچنین نحوه فعالیت کارگزاران روستایی را از دیگر محورهای سوال خود از واعظی عنوان کرد و گفت: سنوات کارگزاران روستایی محاسبه نمی شود و قراردادهای آنها به صورت ساعتی بسته می شود؛ ضمن اینکه این کارگزاران مخابرات روستایی حدود 4 ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: از پاسخ های وزیر قانع نشدم و مقرر شد کمیسیون در این باره بررسی های لازم را انجام دهد.

وی همچنین از طرح سوال خود از وزیر امور اقتصادی و دارایی در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس خبر داد و گفت: سوال من از آقای طیب نیا درباره عدم اجرای بندهای بودجه 1392 بود که بر اساس آن، مبنای اخذ عوارض و مالیات از بنزین و پرداخت به شهرداری مشخص نیست.

قاضی پور گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی این مسئله را قبول کرد و قرار شد دراین باره بررسی کرده و آمارهای لازم را به کمیسیون ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.