دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۱

علیرضا برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری هفته دوم مسابقات لیگ جوانه‌های کاراته قهرمانی کشور اظهار داشت: این مسابقات صبح امروز…

علیرضا برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری هفته دوم مسابقات لیگ جوانه‌های کاراته قهرمانی کشور اظهار داشت: این مسابقات صبح امروز در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و تیم کاراته پاس قوامین قم توانست در سومین دیدار خود از هفته دوم برابر تیم کاراته ایرانجوان هشتگرد به پیروزی برسد.

وی گفت: در این مسابقات که در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد، تیم کاراته پاس قوامین قم در سومین مبارزه خود در قسمت کومیته به دیدار تیم ایرانجوان هشتگرد رفت و با کسب پیروزی در 6 وزن و شکست در یک وزن، در مجموع حریف خود را از پیش رو برداشت.

سرپرست هیئت کاراته استان قم افزود: در این مبارزه، تیم پاس قوامین قم با کسب برد در 6 مبارزه انفرادی کومیته،  در مجموع 18 بر 3 برابر ایرانجوان هشتگرد به برتری دست یافت و با ادامه کامیابی های خود در دور گروهی، صدر جدول گروه خود را زا آن خود کرد.

برخورداری بیان داشت: نماینده قم در نخستین مسابقه بخش کومیته به مصاف تیم کاراته شهید ستاری قرچک رفت و با نتیجه 21 بر صفر این تیم را شکست داد در حالی که  تیم کاتای پاس قوامین در مسابقه کاتا برابر تیم آکادمی کاراته نوری تهران 10 بر صفر برنده شد.

وی ابراز داشت: پاس قوامین قم در دومین دیدار خود نیز با نتیجه 18 بر 3 برابر فجرسپاه تهران به پیروزی رسیده بود و بدین ترتیب، در حال حاضر با کسب پیروزی در همه مسابقات خود به تنهایی در صدر جدول هر دو بخش کومیته و کاتا قرار گرفته است.

سرپرست هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: تیم‌های کاراته پاس قوامین قم، فجر سپاه تهران، شهید ستاری قرچک، ایرانجوان هشتگرد و هیئت کاراته استان البرز تیم‌های حاضر در مرحله گروهی لیگ جوانه‌ها هستند.

برخورداری خاطرنشان کرد: کاراته کاهای قمی تیم پاس قوامین در بخش کاتا نیز با تیم‌های آکادمی نوری تهران، باشگاه بارانی تهران و باشگاه خوش زبان تهران همگروه هستند و برای صعود به مرحله نهایی تلاش می‌کنند و این در حالی است که که نمایندگان قم از جمله آذر خودرو، شهید بیطرفان، صنایع شهاب گازسوز و ققنوس قم در لیگ های کاراته کشور حضور پرتعدادی دارند .
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *