پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۹

حجت الاسلام ˈمصطفی حقیˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با تاکید بر،برخورد مستمر با مراکز توزیع و مصرف مواد مخدر و…

حجت الاسلام ˈمصطفی حقیˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با تاکید بر،برخورد مستمر با مراکز توزیع و مصرف مواد مخدر و روانگردان،اظهارکرد: در اولین گام از اجرای این طرح ضربتی دو نقطه آلوده گرگان پس از شناسایی پاکسازی و حدود 30 نفر از معتادین و توزیع کنندگان مواد مخدر و روانگردان در این مناطق دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در ادامه با اشاره به تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر مقوله فرهنگ درسال جاری، مبارزه با اعتیاد را از اولویت های فرهنگی در استان گلستان برشمرد و افزود: ایجاد فضای پاک در جامعه و استمرار و تقویت مبارزه با این معضل خانمان سوز در سایه تعامل همه دستگاه های اجرایی و حمایت و همکاری تک تک افراد به عنوان شهروندان این جامعه امکانپذیر است.

حقی با بیان اینکه همه برای زیستن در محیطی امن و سالم و حفظ سلامتی و امنیت آن مسوولیت دارند، از مردم خواست اطلاعاتی که از مراکز تجمع، مصرف و توزیع موادمخدر دارند را با دستگاه های متولی در میان بگذارند.

وی در ادامه گسترش قلیان خانه های غیر مجاز را از دیگر معضلات در سطح شهرستان گرگان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به زودی بسیاری از این مراکز که فاقد مجوزهای لازم هم هستند، تعطیل شوند.

601

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.