چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۷

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت از جشن کودکان و پاکسازی مناطق اطراف این شهرستان خبر داد. عباس احمدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری…

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت از جشن کودکان و پاکسازی مناطق اطراف این شهرستان خبر داد.

عباس احمدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: با همکاری کانون فکری و هنری کودکان و نوجوانان کوهدشت طی مراسمی با حضور کودکان و نوجوانان شهرستان و مسئولان کانون اقدام به پاکسازی مناطق اطراف شهرستان کردند تا کودکان عملاً با حفاظت از محیط‌زیست آشنا شوند.

وی با بیان اینکه با این اقدام فرهنگ محیط زیست از همان کودکی به آنان آموزش داده می‎شود، اضافه کرد: در ادامه این پاکسازی جشن بادبادک نیز برگزار شد.

احمدی اظهارکرد: سنین کودکی از مهمترین و زیر بنایی‎ترین سنین سازندگی همراه با دنیای لطیف و نیاز انسانی است. صفای خالصانه، عشق و علاقه بی‌پیرایه، عواطف سرشار و چشمه‎های جوشان فضایل با درایت و هدایت والدین و مربیان دلسوز است که می‎تواند فعال شود و از کودک امروز، انسانی بلند آوازه بسازد.

رئیس اداره محیط‌زیست کوهدشت تصریح‌کرد: امید می‎رود با همت و کوشش تمامی دست اندرکاران امور کودکان بتوانیم با نهادینه‌کردن فرهنگ محیط‌زیست امر خطیر حفاظت از آن را در جامعه نهادینه کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.