پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۳

فولاد خوزستان از راهیابی به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازماند. به گرارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گل‌های لوسیانو پریرا برای…

فولاد خوزستان از راهیابی به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازماند.

به گرارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گل‌های لوسیانو پریرا برای ماندن شاگردان حسین فرکی در آسیا کافی نبودند و فولاد خوزستان با قبول تساوی دو بر دو خانگی برابر السد قطر از راهیابی به جمع هشت تیم برتر فوتبال آسیا در فصل جاری بازماند.

نادر بلحاج (16) و خلفان ابراهیم (29) تیم قطری را در این بازی از میزبان پیش انداختند ولی در نیمه دوم شاگردان حسین فرکی به خود آمدند. ابتدا لوسیانو پریرا (77) از روی نقطه پنالتی دروازه السد را که به دلیل اخراج بازیکنش 10 نفری شده بود، باز کرد. او 10 دقیقه بعد هم گل دوم تیمش را وارد دروازه تیم قطری کرد ولی این دو گل برای ماندن فولاد در آسیا کافی نبود تا در نهایت السد با رائول گونسالس خود را در دور یک چهارم نهایی حاضر ببیند.

دیدار رفت دو تیم در قطر با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود و تیم قطری به دلیل گل زده در خانه حریف راهی دور یک چهارم نهایی شد.

فولاد خوزستان پس از حذف استقلال، سپاهان و تراکتورسازی آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود که با این رقابت‌ها خداحافظی کرد. این تیم فصل آینده نیز در این رقابت‌ها به میدان خواهد رفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.