شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۷

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، هجدهمین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا امروز جمعه با برگزاری رقابت های دو بخش اسلحه اپه مردان…

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، هجدهمین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا امروز جمعه با برگزاری رقابت های دو بخش اسلحه اپه مردان و اسلحه سابر بانوان در کره جنوبی پیگیری شد.
 
در رقابت های اسلحه سابر بانوان نمایندگان اعزامی ایران یعنی کیانا باقرزاده، نجمه سازنچیان، فائزه رفیعی و آیسان قمصری با کسب پیروزی های لازم در مرحله مقدماتی موفق به صعود از این مرحله شدند اما همه آنها نتیجه دیدارهای خود در مرحله حذفی را واگذار کردند و از صعود به مراحل بالاتر بازماندند.
 
مشابه این عملکرد را شمشیربازان ایران در اسلحه اپه مردان داشتند. علی یعقوبیان، محمد اسماعیلی، طاهر عاشوری و سید صادق عابدی مرحله مقدماتی مسابقات اسلحه اپه را با موفقیت پشت سر گذاشتند اما بعد از صعود از این مرحله نتوانستند نتیجه لازم برای صعود بیشتر را کسب کردند و در اولین دور مرحله حذفی متحمل شکست شدند.
 
بدین ترتیب کار نمایندگان ایران در بخش انفرادی مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا به پایان رسید. در چارچوب این بخش از مسابقات و در روز نخست مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در اسلحه سابر به ترتیب صاحب مدال نقره و برنز شده بودند.
 
مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از روز شنبه با برگزاری دیدارهای تیمی پیگیری می شود. در روز نخست این بخش از مسابقات نمایندگان ایران در سابر مردان برابر حریفان شان به میدان می روند. کاروان اعزامی شمشیربازی ایران امید زیادی دارد تا در بخش تیمی اسلحه سابر نیز صاحب مدال شود.

انتهاي پيام/
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.