یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۸

رضا موزونی صبح امروز در حاشیه  افتتاح پایگاه ثابت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیمارستان محمد کرمانشاهی در گفتگو با…

رضا موزونی صبح امروز در حاشیه  افتتاح پایگاه ثابت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیمارستان محمد کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برپایی نمایشگاه هایی از آثار اعضای کانون پرورش فکری استان و نیز برگزاری برنامه های مختلف در این مراکز از جمله برنامه هایی است که در اولین روز هفته مذکور در کرمانشاه اجرا شد.

وی همچنین از برگزاری تجمع هزار نفری کودکان در محوطه اثر تاریخی طاق بستان سخن گفت و افزود: دیدار کودکان برگزیده کانون با استاندار کرمانشاه از دیگر اقدامات ارزنده ای بود که در هفته کودک انجام شد و طی آن این کودکان مشکلات خود را با استاندار در میان گذاشتند.

موزونی در ادامه اظهار داشت: هفته کودک همچنین بهانه ای شد تا با حضور در بیمارستان محمد کرمانشاهی از کودکان این بیمارستان عیادت کنیم.

وی همچنین از افتتاح پایگاه ثابت فرهنگی کانون در این بیمارستان خبر داد و گفت: هدف ما این بود که بتوانیم با این کار گوشه ای از درد و رنج های کودکانی را که در این بیمارستان بستری هستند را کاهش دهیم.

مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه افزود: تلاش خواهیم کرد که کتاب های مختلف و متنوعی را در زمینه های مختلف در دسترس کودکان این بیمارستان قرار دهیم.

موزونی در پایان یادآور شد: در تمامی روزهای هفته کودک واحدهای سیار کانون در مدارس سطح استان حضور داشته و نمایشگاه های اسباب بازی برای کودکان نیز در این ایام برپا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.