دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال صبای قم و گسترش فولاد تبریز که غروب…

به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال صبای قم و گسترش فولاد تبریز که غروب دوشنبه در دفتر باشگاه صبا برگزار شد اظهار کرد: صبا  تیمی جوان و دونه است که سال های سال در لیگ برتر حضور داشته و این نشان می‌دهد صبا تیمی باثبات و قدرتمند است و کار دشواری برابر این تیم داریم.

وی گفت: شرایط گسترش فولاد در جدول مناسب نیست و باید تلاش کنیم به تدریج با جمع آوری امتیازات خود را در جدول بالا بکشیم و در بازی با صبا هم باید امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ضمن تشکر از  مهدی تارتار سرمربی قبلی تیم به خاطر تمام تلاش هایش برای گسترش فولاد گفت: در نیم فصل بازیکنان جدید جذب می کنیم و اقداماتی در این زمینه انجام داده ایم و به زودی وضعیت نفراتی که قصد جذب آن ها را داریم مشخص می شود.

کمالوند بیان کرد: در بازی با صبا چند بازیکن مصدوم داریم که این بازیکنان شامل رسول پیر زاده، میثم نقی زاده و حمید جوکار هستند البته جوکار ممکن تحت شرایطی به بازی با صبا برسد.

وی در مورد انتقال لئوناردو پیمنا بازیکن برزیلی به گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: این بازیکن در تیم تراکتورسازی ببازیکن تیم ما بود و می‌دانم که توانمند بودن این بازیکن در بخش هجومی می تواند کمک زیادی به گسترش بکند البته وی دیروز با مدیر عامل باشگاه صحبت کرد و پس از تست پزشکی ، به عضویت گسترش در می آید.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: نمی توانم آینده را پیش بینی کنم یا چیزی را تضمین کنم اما ظرفیت باقی ماندن در لیگ، در گسترش فولاد وجود دارد و ما برای موفقیت تمام تلاشمان را به کار می بندیم.

کمالوند درباره وضعیت استقبال تماشاگران از مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: حال حاضر تمام شبکه های تلویزیونی فوتبال پخش می کنند و میل تماشاگر برای حضور در ورزشگاه کاهش پیدا می کند اما یادم هست که در گذشته برنامه ورزش و مردم هفته ای یک بار فوتبال پخش می کرد و استادیوم ها لبریز از تماشاگر بود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.