سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش ایرنا، ˈعلی اصغر جمشید نژادˈ روز دوشنبه در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی سیستان و بلوچستان…

به گزارش ایرنا، ˈعلی اصغر جمشید نژادˈ روز دوشنبه در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی سیستان و بلوچستان افزود: مسوولان دستگاهای اجرایی استان باید پدیده عفاف و حجاب را در ابعاد گوناگون از جمله تبلیغی و فرهنگ سازی برای افراد مختلف جامعه به ویژه جوانان مورد توجه قرار دهند.

وی ادامه داد: مسولان دستگاهایی اجرایی در مرحله نخست باید این پدیده را در درون دستگاه خود مورد توجه قرار دهند که خوشبختانه وضعیت عفاف و حجاب در سیستان و بلوچستان با توجه به فرهنگ غنی مردم از جایگاه مطلوبی برخوردار است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: فرهنگ غنی دینی و قومی در میان مردم این استان سبب شده حجاب مورد توجه ویژه قرار گیرد و حتی برخی از مسائلی که در سایر مناطق کشور مورد پذیرش است در این منطقه بدحجابی محسوب شود با این وجود مسوولان باید کماکان وظیفه خود را در زمینه عفاف و حجاب انجام دهند.

جمشید نژاد گفت: همچنین در زمینه صیانت کارمندی محیط سالم کاری همواره باید مد نظر باشد که این نیز نیازمند آموزش های لازم در همه سطوح است تا روان سازی، ارائه خدمات در شرایط بهتر، تکریم ارباب رجوع و پرهیز از تخلفات اداری را شاهد باشیم.

وی افزود: بخشی از مسائل صیانت کارمندی در قالب آموزش و بخشی در قالب قوانین ومقرارت است که باید رعایت شود.

به گزارش ایرنا، در نخستین نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی امسال سیستان و بلوچستان مسولان دستگاههای اجرایی استان نیز به ارائه عملکرد دستگاه مربوطه در زمینه عفاف و حجاب پرداختند. ک/2

7312 / 653

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.