جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۳

رژیم صهیونستی در ادامه اقدامات تحریک آمیز خود علیه کشورهای عربی و اسلامی، شب گذشته حریم هوایی لبنان را با دو جنگنده و…

رژیم صهیونستی در ادامه اقدامات تحریک آمیز خود علیه کشورهای عربی و اسلامی، شب گذشته حریم هوایی لبنان را با دو جنگنده و حریم زمینی این کشور را با پرتاب پنج خمپاره نقض کرد.

به گزارش فارس به نقل از شبکه المنار، ساعت 11 شب گذشته دو هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی با نقض حریم هوایی لبنان در آسمان این کشور به گشت زنی پرداختند.

بر اساس این گزارش، هواپیمای دشمن صهیونیستی از آسمان شهرک رمیش وارد حریم هوایی لبنان شده و در آسمان همه مناطق لبنان به صورت دورانی به پرواز در آمد و سرانجام ساعت 12:30 شب از آسمان شهرک «علما الشعب» حریم هوایی لبنان را ترک کرد.

در همین راستا دشمن صهیونیستی در واکنش به ادعای پرتاب راکت از خاک لبنان به اراضی فلسطین اشغالی، منطقه لبنانی «الصوان» در نزدیکی «کفرشوبا» را با پنج خمپاره توپخانه‌ای هدف قرار داد.

پیش از این رسانه‌های اسرائیلی با ادعای حمله راکتی از خاک لبنان به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین شمال فلسطین اشغالی،  گزارش داده‌اند که دستکم دو راکت به شهر «کریات شمونا» اصابت کرده است.

تلویزیون رژیم صهیونیستی  گزارش داد که این حمله تلفات یا خسارتی در بر نداشته است. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

خبرگزاری لبنان نیز اعلام کرد که دو راکت از منطقه «الماری» به سوی سرزمین‌های فلسطین اشغالی پرتاب شده و پرتاب یک موشک دیگر در منطقه «عین العرب» به سوی رژیم صهیونیستی با شکست مواجه شده است.

در همین حال خبرنگار المنار در مناطق جنوب لبنان نیز گزارش داد که دستگاه اطلاعات لبنان در منطقه مرزی «المجیدیة» شلیک دو موشک آماده پرتاب به سمت رژیم صهیونستی را خنثی کرد.

تلویزیون المستقبل لبنان نیز صبح امروز در گزارشی اعلام کرد که شلیک خمپاره‌ها از خاک «اسرائیل» به مناطق اطراف کفرشوبا لبنان همچنان در جریان و آمارها از سقوط بیش از 25 خمپاره در این منطقه حکایت دارند.

این گزارش حاکی است که نیروهای ارتش لبنان و نیروهای بین‌المللی یونیفل عملیات خود را به منظور کشف سکوهای پرتاب راکت‌ به سوی رژیم صهیونیستی را آغاز کردند.

تلویزیون الجدید نیز در خبری از شلیک دو راکت دیگر از تپه‌های اطراف شهرک کفرشوبا به سوی سر زمین‌های فلسطین اشغالی خبر داد و افزود: ساعت حدود هفت صبح امروز (جمعه) دو راکت دیگر به سوی یکی از مناطق صهیونیستیی شلیک شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.