جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۸

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: پرداخت به موقع مالیات…

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: پرداخت به موقع مالیات نقش بسزایی در ارایه خدمات به موقع و مناسب از سوی دولت دارد و از همین رو پرداخت کنندگان باید حساسیت ویژه ای نسبت به این مساله داشته باشند.

وی به بدهی برخی از دستگاه های اجرایی به شرکت توزیع برق اشاره کرد و گفت: با توجه به قرار داشتن در فصل تابستان و گرمای هوا و افزایش میزان مصرف برق، لازم است که دستگاه های بدهکار در پرداخت بدهی های خود به این شرکت هر چه سریعتر اقدام کنند زیرا که پرداخت این بدهی ها می تواند به این شرکت در ارایه خدمات بهتر کمک کند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز شهرداری ها و دهیاری ها و نقش مهم این دستگاه ها در ارایه خدمات شهری و روستایی، بیان داشت: هم اکنون یکی از معضلات مهم در شهر بندرعباس به عنوان مرکز استان، معضل ترافیک می باشد که مردم را با سختی مواجه کرده است.

نعیم آبادی با بیان اینکه می توان معضل ترافیک را با استفاده از ظرفیت دریا حل کرد ، گفت: به عنوان مثال با راه اندازی تاکسی دریایی ضمن اشتغالزیی ، می توان این معضل شهری را نیز حل کرد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از این اینکه به اندازه کافی از ظرفیت دریا برای حل برخی مشکلات و معضلات استفاده نمی شود، تصریح کرد: با وجود داشتن آب روان، مشکلات را روان نمی کنیم، در حالی که باید با برنامه ریزی از ظرفیت های موجود بهترین استفاده را داشته باشیم.

نعیم آبادی به روز ادبیات کودک و نوجوان نیز اشاره کرد و گفت: باید نویسندگان امروز در راستای نگارش داستانهای قرآنی با ادبیات کودکانه گام بردارند تا آینده سازان این مرز و بوم با مفاهیم و آموزه های قرآنی و دینی آشنایی پیدا کنند.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از صحبتهای خود نمازگزاران را به بهره هر چه بیشتر از ماه مبارک رمضان دعوت کرد و ابراز داشت: باید از این ماه ضیافت الهی برای خودسازی معنوی و نزدیکی هر چه بیشتر به خدا بهره گیریم تا توشه ای ارزشمند برای آخرت خود داشته باشیم. ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.