سه شنبه، ۰۶ آبان ۹۳ - ۰۹:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد عصر سه‌شنبه در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان سپاه با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد عصر سه‌شنبه در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان سپاه با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، اظهار داشت: در این ایام قرائت زیارت عاشورا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در سپاه و بسیج بازنشستگی هیچ معنا و مفهومی ندارد، گفت: بازنشستگان جدا از شاغلان نیستند و باید زمینه ارائه خدمات مناسب به بازنشستگان و رفع مشکلات و تامین نیازهای آنها صورت بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از بازنشستگان به عنوان ذخیره‌های انقلاب یاد کرد و بیان داشت: بازنشستگان امروز نیز همچون گذشته برای حراست و حفاظت و نگهداری این نظام و انقلاب آماده هستند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بازنشستگان نیز اعضای وابسته به سپاه هستند، افزود: تربیت خوب فرزندان خانواده های سپاه باید به خوبی مورد توجه قرار بگیرد و خدمات مناسب به انها ارائه شود.

بررسی طرح درصد ایثارگری در مجلس

حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد ادامه داد: یکی از مشکلات مهم به بیکاری جوانان بازنشسته سپاه مربوط می‌شود که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی پتروشیمی شهرستان دشتستان و رفع مشکلات اشتغال جوانان باشیم.

وی با بیان اینکه با طرحی که در مجلس ارائه داده ایم درصد ایثارگری به‌زودی محقق می‌شود، تصریح کرد: معوقات رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس پرداخت می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی همچنین از تلاش برای رفع مشکلات فضای فیزیکی کانون بازنشستگان شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: بیکاری فرزندان بازنشستگاه سپاه از مهمترین دغدغه‌های این افراد است که باید رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *