جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۰

رئیس سازمان بهزیستی کشور از ارائه تسهیلات این سازمان برای زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفـت: در صورت احراز شرایط زنان سرپرست…

رئیس سازمان بهزیستی کشور از ارائه تسهیلات این سازمان برای زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفـت: در صورت احراز شرایط زنان سرپرست خانوار، به این افراد وام‌های اشتغال پرداخت می‌شود.

به گزارش فارس، همایون هاشمی با اشاره به اینکه در سال جاری بنا داریم تعداد بیشتری از مددجویان توانمند را به خودکفایی برسانیم گفت:‌ در این راستا برنامه‌هایی در حوزه اشتغال پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: ارائه تسهیلات ویژه در حوزه اشتغال از جمله پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه و حتی بلاعوض، یکی از سیاست‌های سازمان محسوب می‌شود.

هاشمی با بیان اینکه سازمان بهزیستی بنا دارد میزان وام اشتغال خود را به زنان سرپرست خانوار افزایش دهد گفت:‌ در این راستا برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است که به زودی مبلغ وام جدید اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: یکی دیگر از برنامه‌های این سازمان، توسعه مشارکت‌های مردمی است که در این راستا بنا داریم از ظرفیت خیرین برای حمایت بیشتر از مددجویان (معلولان، زنان سرپرست خانوار و ایتام) است.
– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930330000177#sthash.Z9EaBO9G.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.