یکشنبه، ۲۶ مرداد ۹۳ - ۰۳:۴۸

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان گفت: 700 میلیون تومان بابت مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی استان ارائه خواهد شد….

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان گفت: 700 میلیون تومان بابت مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی استان ارائه خواهد شد.

محمد کیخا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: این مبلغ از کل تسهیلات مشاغل خانگی استان است که در برنامه آینده مبلغ 700 میلیون تومان دیگرهم به آن افزوده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این تسهیلات به هنرمندانی تعلق خواهد گرفت که کارت فعالیت خود را تمدید کرده و افرادی که درنمایشگاه‌های استانی و کشوری شرکت فعال داشته‌اند و هم‌چنین هنرمندانی که کارگاه‌های فعال صنایع دستی دارند، در اولویت این تسهیلات قرار می‌گیرند.

کیخا در ادامه اذعان داشت: هنرمندان صنایع دستی که تحت پوشش کمیته امداد هستند، برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی از طریق کمیته امداد نیز می‌توانند اقدام کنند.

وی اظهار امیدواری کرد، با ارائه تسهیلات مناسب به هنرمندان و صنعتگران استان، حمایت‌های لازم از این قشر زحمتکش صورت گرفته و شاهد رونق هنر – صنعت اصیل این مرز و بوم باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *