جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۸

 يکي از برنامه‌هاي علي دايي در تمرينات اين تيم متوجه شدن ميزان آمادگي بازيکنان در طول تمرينات و بازي‌هاي دوستانه است از همين…

 يکي از برنامه‌هاي علي دايي در تمرينات اين تيم متوجه شدن ميزان آمادگي بازيکنان در طول تمرينات و بازي‌هاي دوستانه است از همين رو پرسپوليسي‌ها از GPS‌ در تمرينات خود به مدت يک جلسه استفاده کردند اما با توجه به اينکه دايي اين دستگاه را براي تمام فصول نياز دارد و بدنساز اين تيم درخواست کرده که نياز به اين دستگاه است قرمزپوشان قرار است به زودي دستگاه GPS استوپ را تهيه و در کليه تمرينات در اختيار کادر فني باشد. اين دستگاه ميزان دوندگي، حرکات به طرفين، وضعيت بدني بازيکنان را مشخص خواهد کرد.

*همچنين با توجه به اعلام عليرضا رحيمي مبني بر اينکه تا به امروز مهرداد پولادي يک قرارداد بيشتر ندارد و با اين حساب او يک سال ديگر با قرمزپوشان قرارداد دارد و در صورت جدايي درصدي از پولش به باشگاه مي‌رسد.

جالب است بدانيد دومين قرارداد پولادي پيدا شد. اين قرارداد دست خود پولادي است و حتي در سازمان ليگ نيز ثبت شده ، در قرارداد دوم پولادي او با قرمزپوشان قراردادي ندارد و شرايط جدايي‌اش نيز مانند قرارداد اوليه نيست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.