پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۰

تيم ملي فوتبال ايتاليا در راستاي آماده سازي براي حضور در جام جهاني برزيل در ديداري تدارکاتي به مصاف لوکزامبورگ رفت و با…

تيم ملي فوتبال ايتاليا در راستاي آماده سازي براي حضور در جام جهاني برزيل در ديداري تدارکاتي به مصاف لوکزامبورگ رفت و با تساوي يک بر يک مقابل اين تيم متوقف شد.

کلوديو مارکيسيو 9 براي ايتاليا و مکسيم چانوت 85 براي لوکزامبورگ گلزني کردند.

به نقل از فارس، آتزوري در هفت ديدار پيشين خود زياد خوب ظاهر نشده و در ديدار پيشين هم به تساوي بدون گل مقابل جمهوري ايرلند رضايت داده بود. به همين دليل چزاره پرندلي پس از سوت پايان بازي نمي‌توانست نارضايتي خود از اين نتيجه را پنهان کند.

پرندلي در مورد اين ديدار گفت: در روزهاي گذشته روي اشتباه‌هايمان تمرکز کرده بوديم. هنوز هم برخي چيزها وجود دارند که بايد روي آنها تمرين بيشتري داشته باشيم. دقيقه‌هاي زيادي بود که در خط مياني بازيکنان کمي داشتيم و فضاي زيادي به حريف داده بوديم.

پرندلي افزود: ماريو بالوتلي دو فرصت خيلي خوب در نيمه نخست داشت. شانس گلزني ديگري نيز زماني که آنتونيو کاسانو به ميدان آمد داشتيم. چندين شانس خوب را از دست داديم و سپس از روي يک کرنر گل خورديم. ناراضي نيستم. به تلاشمان ادامه مي‌دهيم و مي‌دانيم که جام جهاني بسيار خوبي پيش رو داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.