چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۵

گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شرکت فرودگاه های کشور، حاکی است؛ ابراهیم شوشتری با بیان اینکه در اردیبهشت ماه امسال در مجموع…

گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شرکت فرودگاه های کشور، حاکی است؛ ابراهیم شوشتری با بیان اینکه در اردیبهشت ماه امسال در مجموع 36 هزار و 761 پرواز در آسمان کشور انجام شد، گفت: این تعداد رشد 9.2 درصدی تعداد پروازهای داخلی، بین المللی، عبوری و سایر پروازها نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشت که میزان نشست و برخاست پروازهای بین المللی شش هزار و 386 پرواز بود.

وی با اشاره به افزایش پروازهای عبوری از آسمان کشور گفت: اردیبهشت امسال 15 هزار و 337 پرواز عبوری بر فراز کشور صورت گرفت که در مقایسه با اردیبهشت سال گذشته شاهد رشد 10.8 درصدی پروازهای این بخش هستیم.

وی اضافه کرد: میزان پروازهای داخلی انجام شده در اردیبهشت ماه سال جاری در فرودگاه های کشور 14 هزار و 225 پرواز بود و این تعداد پرواز نیز در مقایسه با اردیبهشت ماه سال 92 رشد 3.8 درصدی داشت.

شوشتری خاطر نشان کرد: پروازهای داخلی، بین المللی و عبوری اردیبهشت ماه نسبت به فروردین امسال نیز سه هزار و 85 پرواز افزایش نشان می دهد.

اقتصام (1) ** 1559**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.