چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اذعان داشت: پروازهای مستقیم از کرمان به…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اذعان داشت: پروازهای مستقیم از کرمان به اصفهان، ساری، کیش و تبریز راه اندازی شد.

رزم حسینی این اقدام را حرکتی برای رونق سرمایه گذاری در استان دانست و افزود: این امر باعث رونق صنعت گردشگری و حضور سرمایه گذاران در استان کرمان می شود.

وی گفت: از این پس سرمایه گذاران می توانند با کمترین اطاله زمان در رفت و آمد در استان کمترین حضور پیدا کنند.

 نماینده عالی دولت در استان کرمان اذعان داشت: در حاضر پرواز کرمان- اصفهان در روزهای شنبه و سه شنبه، پرواز کرمان- کیش در روزهای یکشنبه و چهارشنبه، پرواز کرمان- تبریز در روزهای شنبه و سه شنبه و پرواز کرمان- ساری در روزهای دوشنبه و پنج شنبه به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

 این مسئول همچنین یادآور شد: پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان از کرمان به مقصد دبی و زاهدان نیز به زودی راه اندازی خواهد شد.

استاندار کرمان یادآور شد: استان کرمان دارای ظرفیت های فراوان گردشگری بوده و به همین سبب نیز باید زیر ساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود که راه اندازی این پروازها اقدامی مهم برای تحقق این امر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.