جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۳۸

به گزارش ایرنا،امیر دریادار دوم غلامرضا شیرانی پنجشنبه شب در مراسم این پرواز آزمایشی افزود: با راه اندازی پروازهای هوایی ازشهرهای مختلف به…

به گزارش ایرنا،امیر دریادار دوم غلامرضا شیرانی پنجشنبه شب در مراسم این پرواز آزمایشی افزود: با راه اندازی پروازهای هوایی ازشهرهای مختلف به جاسک توسعه این شهرستان شتاب بیشتری به خود می گیرد.

وی ادامه داد: افزود:این پرواز پیرو فرمایشات فرماندهی کل قوا و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بندرعباس و درراستای رفع مشکلات توسعه ای شهرستان بندر جاسک راه اندازی شده است .

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی های انجام شده درآینده ای نزدیک این پروازها تداوم و ادامه داشته باشد و تردد کادر پزشکان و اساتید دانشگاه ها به شهرستان بندر جاسک راحت تر صورت گیرد و بخش عظیمی از مشکلات علمی و دانشگاهی و پزشکی مردم این شهرستان مرتفع شود.

منطقه دوم دریایی ولایت در سال 1387 طی ابلاغ مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، در شهرستان جاسک در فاصله 300 کیلومتری شرق بندرعباس استقرار یافت و تا کنون علاوه بر انجام مأموریت های ابلاغی نظامی، در خصوص انجام برنامه های عمران و آبادانی منطقه سواحل دریای عمان و شهرستان بندر جاسک فعال است.

رییس جمهوری در اسفندماه سال 92با سفر به جاسک ، این شهرستان را منطقه اقتصادی جدید در هرمزگان اعلام کرد.ک/2

7199/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *