سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۱۱:۴۳

رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار از بسته شدن پرونده پروژه‌های مسکن مهر سبزوار تا پایان سال جاری خبرداد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار از بسته شدن پرونده پروژه‌های مسکن مهر سبزوار تا پایان سال جاری خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان رضوی، فرشاد سلطانی در بازدید از پرو‍ژه‌های مسکن مهر سبزوار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از 4000 واحد مسکن مهر سبزوار بیش از3481 واحد در قالب تعاونی مسکن سازی به اتمام رسیده است، افزود: از این تعداد تاکنون بیش از 1894 مسکن مهر افتتاح شده و در اختیار صاحبان و متقاضیان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در هفته دولت امسال بیش از 741 واحد مسکن مهر به بهره‌برداری خواهد رسید. از 1036 واحد باقیمانده 950 واحد تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

سلطانی خاطرنشان کرد: بیش از 98 درصد مسکن مهر تا اواخر امسال، تحویل و به بهره‌برداری می‌رسد. بالاترین رقم اجرای پروژه مسکن مهر در قالب تعاونی‌های استان در این شهرستان بوده است.

این مسئول، مهمترین مشکل پروژه مسکن مهر را نبود تصفیه خانه و شبکه فاضلاب دانست و افزود: با همکاری اداره راه و شهرسازی و شرکت آب و فاضلاب استان، قطعه زمینی به ارزش 3 میلیارد تومان برای ساخت تصفیه خانه به صورت تهاتر به اداره آب و فاضلاب استان واگذار شده است. برای اجرای این پروژه به بیش ۱۶ تا ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *