دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۵

شهردار اردبیل گفت: محدودیت درآمد و اعتبارات امکان اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی در شأن شهروندان اردبیلی را از ما سلب کرده است. به…

شهردار اردبیل گفت: محدودیت درآمد و اعتبارات امکان اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی در شأن شهروندان اردبیلی را از ما سلب کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «جواد زنجانی»، دیشب(یکشنبه 20 مهرماه) در مراسم جشن ولایت و افتتاح پارک صفویه اردبیل با اشاره به اینکه پارک بزرگ صفویه که از طرح‌های مهم شهری در اردبیل بود و با سلیقه و زیبایی خاصی ساخته شده است، اظهار کرد: این طرح در تکمیل منطقه‌ی نمونه‌ی گردشگری شورابیل نقش موثری دارد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری اردبیل پروژه‌های دیگری را در حال اجرا دارد که انتظار می‌رود در اواسط سال آینده به بهره‌برداری برسد.

در ادامه «صدیف بدری» شهردار اردبیل در این مراسم با اشاره به اینکه تاکنون توانسته‌ایم پروژه‌های تعریف شده در برنامه و بودجه امسال شهرداری را عملیاتی کنیم، افزود: در مناسبت سوم خرداد پروژه‌هایی با صرف اعتباری معادل 220 میلیارد ریال هم‌چنین از هفته‌ی دولت تا دفاع مقدس و نیز به مناسبت همین عید سعید غدیر در مجموع پروژه‌هایی با صرف مبلغ 1180 میلیارد ریال توسط شهرداری اردبیل در محله‌ها و مناطق گوناگون اردبیل به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: اقدام‌های گسترده‌ی شهرداری اردبیل در اجرای پروژه‌های خدماتی و عمرانی در حالی است که این شهرداری امسال، با محدودیت شدید درآمدی مواجه است.

شهردار اردبیل ادامه داد: پارک و بوستان صفویه در زمینی به مساحت پنج هکتار از پروژه‌های مهمی است که در آن از سامانه‌ی نورپردازی و آبیاری پیشرفته استفاده شده و مشابه این طرح به‌عنوان نمونه قرار است در دیگر نقاط شهر اردبیل اجرا شود.

بدری میزان اعتبار هزینه‌شده برای اجرای پروژه پارک صفویه را دو میلیارد ریال برشمرد و افزود: کارهای مربوط به تملک زمین این پارک از چندین ماه پیش انجام و حقوق مالکان آن پرداخت شده است.

وی یادآور شد: شهرداری اردبیل امسال به میزان 16 میلیارد ریال انواع ماشین‌آلات لازم برای اجرای کارهای عمرانی و تسریع در این زمینه خریداری کرده است.

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه محدودیت درآمد و اعتبارات امکان اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی در شأن شهروندان اردبیلی را از ما سلب کرده است، خاطرنشان کرد: ادامه‌ی همکاری شهروندان با شهرداری اردبیل و پرداخت به هنگام عوارض، این ارگان را در اجرای طرح‌های گوناگون و ارائه‌ی خدمات مناسب و مفید به این عزیزان یاری می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.