چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۱

به گزارش ایرنا، روابط عمومی شهرداری کرمانشاه گزارش داد، در مراسمی که به این منظور برگزار شد، مدیرعامل بانک شهر هدف از تشکیل…

به گزارش ایرنا، روابط عمومی شهرداری کرمانشاه گزارش داد، در مراسمی که به این منظور برگزار شد، مدیرعامل بانک شهر هدف از تشکیل این نشست را امضاء تفاهم نامه همکاری ما بین این بانک و شهرداری کرمانشاه در راستای توسعه و عمران شهر کرمانشاه بیان کرد.

پورزرندی، سرفصل های موجود در این تفاهم نامه را سرمایه گذاری بانک در پروژه های شهری کرمانشاه، راه اندازی سیستم های شهر الکترونیک، سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مانند گردشگری عنوان کرد.

شهردار کرمانشاه نیزگفت: کرمانشاه به عنوان مرکزیت غرب کشور و نهمین کلانشهر ایران نیازمند اجرای پروژه های مختلف شهری از حوزه حمل و نقل شهری گرفته تا حوزه های عمرانی است که برای رسیدن به این اهداف شهرداری قادر نیست به تنهایی این بار را بر دوش بکشد و در همین راستا نیازمند سرمایه گذاری در این بخش ها می باشد.

پیمان قربانی یکی از مهمترین خواسته های مردم این شهر را اجرای پروژه تله کابین طاقبستان دانست که اگر بانک شهر این خواسته را به مرحله اجرا درآورد به طور قطع یادگار با ارزشی را از خود در این خطه بر جای خواهد گذاشت.

عملیات کلنگ زنی تله کابین کرمانشاه تیر ماه سال 89 در زمان استانداری سید دادوش هاشمی طی مراسمی با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مسوولان آغاز شد اما هیچ گاه به مرحله اجرا در نیامد.

567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.