یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: احداث و عملیات اجرایی پروژه دور برگردان…

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: احداث و عملیات اجرایی پروژه دور برگردان كلانتر كوچه به طول 55 متر و با 30 میلیارد ریال اعتبار از سوی شهرداري منطقه يك تبريز در حال انجام است.

وی ادامه داد: بر طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته اين پروژه بايد در مدت تعيين شده شش ماه به اتمام برسد که روان سازي ترافيك منطقه آبرسان و تسهيل در تغيير جهت خودروهاي عبوري از ضلع جنوب به شمال  از نتايج اجرای این طرح است.

نجفی افزود: محل اجراي اين پروژه چايكنار، روبروي كلانتر كوچه اشت كه خواهد توانست بار ترافيكي تقاطع غير همسطح آبرسان را به طرز محسوسي كاهش دهد.

وی همچنین با اشاره به عملیات اجرایی اتوبان پاسداران گفت: هم اکنون بهسازی اتوبان پاسداران پس از فازبندی های لازم، آغاز شده و آسفالت آن پس از اصلاح زیرسازی اتوبان اجرا مي شود.

شهردار تبریز ادامه داد: بهسازي و زيرسازي این پروژه در هشت کیلومتر و در دو باند رفت و برگشت در حال اجراست و سازمان عمران شهرداری تبریز مسئولیت اجرای آن در هشت قطعه مجزا را بر عهده دارد.

وی افزود: اعتبار لازم برای اجرای این پروژه 300 میلیارد ریال و مدت زمان بهره برداری از آن یک سال پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.