پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر، این پروژه با حضور استاندار قم، آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب…

به گزارش خبرنگار مهر، این پروژه با حضور استاندار قم، آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مهندس علی رضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

در ابتدای این جلسه، غلامرضا تابش، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم، با بیان اینکه این پروژه از سال 89 کلید خورده است گفت: این پروژه در یک محوطه 60 هزار مترمربعی قرار داد دارای 65400 زیر بنا است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، مهم‌ترین مسائل را الحاقات طرح‌های هادی روستا‌ها، توجه به شاخصه‌های قم و همچنین پردیسان عنوان و بیان کرد: همه نکات باید مورد توجه قرار گیرد تا مسائل مربوط به مسکن برطرف شود.

نیاد مسکن باید نقطه امید روستائیان باشد

احمد امیرابادی فراهانی با بیان اینکه بنیاد مسکن منشأ خیر و خدمات برای محرومان جامعه بوده است گفت: بنیاد مسکن باید نقطه امید روستائیان در تامین مسکن باشد.

وی با اشاره به اینکه الحاقات طرح‌های هادی روستایی در قم دچار مشکلات عدیده‌ای است اظهار داشت: در این زمینه باید قانون پنجم مصوب مجلس شورای اسلامی با سرعت و دقت کامل انجام شود.

وی توجه به شاخص‌های قم را امری ضروری عنوان کرد و گفت: متاسفانه برخی فکر می‌کنند که قم دارای روستاهای محدود و کوچکی است در حالی در قم حدود 140 روستای دارای شورا و دهیار داریم و همگی هم نیاز به حمایت و محرومیت زدایی دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اسکان 300 هزار نفر در شهر پردیسان تاکید کرد و افزود: شهر پردیسان مشکلات زیرساختی، انشعابی و شوارعی بسیار دارد که باید در اسرع وقت برطرف شود تا زمینه استقرار و اسکان جمعیت متقاضی را داشته باشد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.