پنجشنبه، ۱۰ مهر ۹۳ - ۰۳:۱۳

رئیس اداره راه و شهرسازی ماهنشان از بهره‌برداری پروژه ملی روکش آسفالت 10 کیلومتر از جاده زنجان – دندی در سال‌جاری خبر داد….

رئیس اداره راه و شهرسازی ماهنشان از بهره‌برداری پروژه ملی روکش آسفالت 10 کیلومتر از جاده زنجان – دندی در سال‌جاری خبر داد.

“بهزاد میرزاپور” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: خوشبختانه امسال راه روستایی اینچه- سعید نظام که به خاطر کمبود اعتبار از سال 91 نیمه تمام مانده بود تکمیل شد و این درحالی است که راه مغانلو- قره‌قشلاق هم در مرحله روکش آسفالت است و تا یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول ادامه داد: هر ساله از اعتبارات تملک دارایی از وزارت راه و ترابری به استان‎ها تخصیص می‌یابد و در اختیار اداره راه و شهرسازی قرار می‌گیرد و این ارگان هم به بازسازی و تکمیل پروژه‎ها می‌پردازد.

وی افزود: اما امسال وزارتخانه با تامین قیر مورد نیاز در تکمیل پروژه‎ها، توانست گامی اساسی در این زمینه بردارد و موارد باقی مانده از سال‎های گذشته را به سرانجام برساند.

میرزاپور با تاکید بر اینکه در پروژه‎های ملی، اعتبار مستقیما از خود وزارت‏خانه به حساب اداره راه و شهرسازی واریز می‌شود، تصریح کرد: در تکمیل روکش آسفالت که در 10 کیلومتری دندی به سمت زنجان است تاکنون هیچ مشکل خاصی پیش نیامده و خوشبختانه این پروژه که از سال 91 مسکوت باقی مانده بود امسال به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.