پنجشنبه، ۳۰ دی ۹۵ - ۱۰:۳۲
پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ کاربران اینترنت

یک کمپانی آمریکایی در حالی پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ کاربران اینترنت را فاش کرده است که امروزه به دلیل ، وابستگی کامل…

یک کمپانی آمریکایی در حالی پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ کاربران اینترنت را فاش کرده است که امروزه به دلیل ، وابستگی کامل بشر به اینترنت و نیاز به عضویت در سایت های مختلف ، ارائه رمزهای اینترنتی و مهمتر از آن چالش فراموش کردن این رمزها باعث شده است که کاربران اینترنت همواره رمزهایی ساده و البته گاهی هم مشترک مابین کاربران استفاده شود ، کاری که خطرناک و دردسر ساز است. در این میان و در سال ۲۰۱۶ نیز همانند سال های پیش لیستی از پرکاربردترین رمزهای اینترنتی کاربران اراده شده است . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ کاربران در اینترنت در حالی توسط یک کمپانی بنام Keeper که مدیریت کلمه رمز در آمریکا است، بررسی کلمات رمز ۱۰ میلیون نفر از کاربران خود که طی هک های اطلاعاتی سال گذشته فاش شده بود ، اعلام کرده که هنوز انتخاب رمز «۱۲۳۴۵۶» یکی از پرکاربردترین رمزهای اینترنتی در دنیا اینترنت است.

پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ کاربران اینترنت

پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶

پرکاربردترین رمزهای اینترنتی اگر چه همه ساله مشخص و اعلام می شند اما باز هم کاربران اینترنت از آن استفاده کرده و از خطرات آن ناآگاه هستند و در این خصوص جالب است بدانید که از هر ۱۰ کلمه رمز ، چهار مورد حاوی شش کاراکتر یا کمتر بوده اند و افراد تمایل دارند از کاراکترهای متوالی در کلمات رمز خود استفاده کنند، کاراکترهایی مانند ۱۲۳۴۵۶، ۱۲۳۴۵۶۷ که با این اوصاف نرم افزار و سخت افزارهای هک می توانند  فقط طی چند ثانیه این پسوردها را شناسایی کنند.

فراموش نشود که در میان پرکاربردترین رمزهای اینترنتی رمزی مانند ۱q۲w۳e۴r نیز وجود داشتند که نشان می دهند برخی کاربران سعی دارند با الگوهایی غیرقابل پیش بینی کلمات رمز ایمن تری خلق کنند.

 اما به گفته شرکت آمریکایی Keeper این تلاش ها چندان ثمربخش نیست. زیرا برنامه های هک کلمه رمز کاراکترهای متمایز اما متوالی را نیز جستجو می کنند و در نهایت هک آن ها فقط چند ثانیه دیرتر انجام می شود.

[highlight]منبع :[/highlight] dailymail

2 دیدگاه برای “پرکاربردترین رمزهای اینترنتی سال ۲۰۱۶ اعلام شد + لیست”

  1. سجاد گفت:

    هکرها همه جا هستند

  2. بهنام گفت:

    همه ساله همینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *