شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۴

 به نقل از نشريه سان چاپ انگليس، پزشکان بيمارستان گرونوبل فرانسه جايي که ميشائيل شوماخر،‌ قهرمان آلماني پيشين مسابقات فرمول يک در آن…

 به نقل از نشريه سان چاپ انگليس، پزشکان بيمارستان گرونوبل فرانسه جايي که ميشائيل شوماخر،‌ قهرمان آلماني پيشين مسابقات فرمول يک در آن بستري شده است، او را از بخش مراقبت‌هاي ويژه خارج کردند تا نگراني‌هايي که از بابت عدم بهبودي کامل او وجود داشت افزايش پيدا کند.

شوماخر که ماه دسامبر 2013 (دي ماه سال 1392) در يک حادثه در پيست اسکي مريبل فرانسه در اثر برخورد با صخره دچار خونريزي مغزي شد و از آن زمان در کما به سر مي‌برد هنوز علائمي که حاکي از احتمال بازگشت او به شرايط عادي باشد نشان نداده و از قرار معلوم پزشکان نيز ديگر اميدي به پيشرفت چشمگير در روندخارج کردن او از کما ندارند.

در همين راستا نشريه آلماني بونته نوشته است: انتقال شوماخر به بخش توان‌بخشي خاص بيان کننده اين موضوع است که شانس بهبودي  کامل او کاهش پيدا کرده است. پزشکان معتقدند که اگر قرار بود او علائم بهبودي نشان دهد تا الان بايد چنين کار را انجام مي‌داد.

باقي ماندن شوماخر در حالت کماي مصنوعي براي جلوگيري از فشار به مغز او، در حالي است که خروج بيماراني که مانند او به کماي مصنوعي برده مي‌شوند معمولاً بيش از دو هفته زمان نمي‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.