جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۷:۴۴

جمعی از متخصصان و پزشکان بردسکن برای پرداخت نشدن حقوقشان معترض شدند و افزودند: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان به مطالبات متخصصان بردسکن…

جمعی از متخصصان و پزشکان بردسکن برای پرداخت نشدن حقوقشان معترض شدند و افزودند: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان به مطالبات متخصصان بردسکن جامعه عمل بپوشاند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، جمعی از متخصصان بیمارستان ولیعصر بردسکن از پرداخت نکردن حق‌الزحمه کارانه، آنکادر و از بی کیفیت بودن غذای بیمارستان ولیعصر گلایه داشتند.

آنها اظهارداشتند از تیرماه سال 92 تا اردیبهشت ماه امسال هیچ‌گونه هزینه کارانه و از 2 سال قبل نیز حقوقی به عنوان آنکادر به آنها پرداخت نشده است.

آنها همچنین از بی‌کیفیت بودن غذای بیمارستان گلایه داشتند و از نماینده عالی دولت در شهرستان خواستار رفع و پیگیری مشکلات خود شدند.

این تعداد متخصص که در رشته‌های ارتوپدی، رادیولوژی، اطفال و جراحی زنان در بیمارستان ولیعصر بردسکن مشغول فعالیت هستند عنوان داشتند: بابت حق ماموریت متخصصان هرماه باید دانشگاه علوم پزشکی 2 میلیون و 600 هزار تومان پرداخت کند که تاکنون هیچگونه پرداختی نداشته است که می‌طلبد مسئولان استان و در راس استاندار محترم پیگیر این مهم باشند.

یعقوب زاده فرماندار بردسکن گفت: متخصصان در نشستی مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را بیان کردند و بنده نیز با ارسال نامه‌ای به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و استانداری خواسته‌های متخصصان را ارجاع و پیگیری مطالبات آنها خواهم بود.

با توجه به اینکه بردسکن یکی از مناطق محروم استان است و در مسیر چهارراه ارتباطی چندین استان کشور قرار گرفته است مسئولان باید تدابیری را بیاندیشند که زمینه جذب و ماندگاری پزشکان و متخصصان را در شهرستان فراهم کنند نه اینکه با سوء مدیریت و بی‌برنامگی باعث فرار پزشکان و متخصصان از منطقه شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *