دوشنبه، ۲۰ مرداد ۹۳ - ۰۳:۳۹

سلامت نیوز: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ادامه داد: دیروز نمونه‌های دی ان ای از اجساد گرفته شد و منتظریم تا خانواده‌های آنها…

سلامت نیوز: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ادامه داد: دیروز نمونه‌های دی ان ای از اجساد گرفته شد و منتظریم تا خانواده‌های آنها به پزشکی قانونی مراجعه و نمونه دی ان ای آنها نیز گرفته شود تا پس از تطبیق نمونه ها هویت قربانیان را مشخص کنیم.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: انجام آزمایش دی ان ای و شناسایی هویت قربانیان سانحه هوایی 48 ساعت زمان می‌خواهد.

دکتر بشیر نازپرور در گفتگو با مهر اظهار داشت: تا کنون 37 جسد به کهریزک انتقال یافته و هنوز اجساد 2 مسافر که در بیمارستان جان باخته بودند تحویل پزشکی قانونی نشده است.

وی افزود: اجساد قربانیان دچار سوختگی شدید شده و از روی مشخصات ظاهری قابل شناسایی نیستند به همین خاطر برای شناسایی آنها باید آزمایش دی ان ای گرفته شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ادامه داد: دیروز نمونه‌های دی ان ای از اجساد گرفته شد و منتظریم تا خانواده‌های آنها به پزشکی قانونی مراجعه و نمونه دی ان ای آنها نیز گرفته شود تا پس از تطبیق نمونه ها هویت قربانیان را مشخص کنیم.

نازپرور تاکید کرد: انجام آزمایش دی ان ای برای شناسایی هویت قربانیان نیاز به زمانی حدود 48 ساعت دارد و امیدواریم به زودی اجساد مسافران و خدمه پرواز شناسایی و تحویل خانواده هایشان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.