چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه سه شنبه در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت افزود: با توجه…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه سه شنبه در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت افزود: با توجه به کمبود پزشک متخصص در بیشتر بیمارستانهای محروم کشور استقرار پزشکان متخصص و فوق تخصص در این بیمارستانها یکی از اولویت های این وزارتخانه است.

وی اظهارکرد: برای ارایه خدمات بهتر در راستار طرح تحول نظام سلامت تجهیزات پزشکی بیمارستانها با اولویت بندی مناطق در سه ماه آینده نیز برطرف خواهد شد.

قاضی زاده هاشمی اضافه کردن تخت های بیمارستانی را یکی دیگر از اولویت های بهداشت و درمان در این وزارتخانه اعلام کرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی های خوب دولت تدبیر و امید برای ارایه خدمات مطلوبتر در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: به زودی نیز طرح تحول نظام سلامت در مناطق محروم وشهرهای زیر 20 هزار نفر نیز اجرا می شود.

وزیر بهداشت و درمان امروز در سفر خود به بخش محروم دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه همراه با تیم خیرین نورآوران سلامت بیش از 10 عمل جراحی چشم نیز انجام داد.

بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت دارای شش پزشک عمومی و 35 پزشک متخصص است که با 220 تخت جمعیت چهار شهرستان کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی را پوشش می دهد.

شهرستان کهگیلویه با 153 هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای محروم کشور محسوب می شود.

7531/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.