دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۸

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران به نقل از اسوشیتدپرس، تیمونی اسپایتمه 54 ساله که در زمان ارتکاب به قتل نوجوانی حدود 14…

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران به نقل از اسوشیتدپرس، تیمونی اسپایتمه 54 ساله که در زمان ارتکاب به قتل نوجوانی حدود 14 ساله بود به همراه دوستش، زن همسایه 42 ساله خود را که به تنهایی زندگی میکرد، پس از ضرب و شتم و تجاوز جنسی با ضربه چوب بیسبال در سال 1970 به قتل رساند و پس از سرقت منزل مقتول از محل گریختند.

به دلیل نداشتن سن قانونی محاکمه آنان به تعویق افتاد و اولین جلسه دادگاه آنان در سال 1974 برگزار شد. با توجه به اظهارات وکیل مدافع آنان مبنی بر شرایط عادی نبودن این دو متهم و عنوان کردن نوعی بیماری از صدور حکم جلوگیری کرد.

پس از اعترافات متهمین مشخص شده که در ابتدا قصد غارت و سرقت منزل مقتول را داشته‌اند اما پس از به زور وارد شدن آنان همه چیز تغییر کرد.

همدست وی پس از گذراندن حدود 12 سال از محکومیت خود در سال گذشته آزاد شد.

تیمونی به دلیل داشتن رفتار خوب در زندان و اظهار ندامت بر عملکرد و رفتار خود با عفو دادگاه وتا ماه آینده آزاد می‌شود. این در حالی است که مردم میشیگان هنوز با وجود سال‌ها گذر از این حادثه ناگوار هنوز این مرد را یک شیطان تلقی می‌کنند و آزادیش برای جامعه خطرناک می‌دانند.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.