پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۵

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدعلی تقوی فردˈ روز چهارشنبه در جلسه کمیته حمایت…

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدعلی تقوی فردˈ روز چهارشنبه در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان افزود: از سرمایه گذارانی که به صورت مشروع اقدام به سرمایه گذاری کرد و به نوعی دچار مشکلات مقطعی می گردند، حمایت قضایی به عمل می آید.

رییس کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان با بیان این نکته که اگر اقتصاد یک کشور بیمارباشد، سبب بیکاری و بیکاری نیز علت بسیاری از معضلات اجتماعی است، افزود: معضلات به مرور زمان تبدیل به پرونده های قضایی می شود؛ لذا، قوه قضائیه مصمم است، تمام تلاش خود را در راستای حل مشکلات قضایی در حوزه اقتصاد و کمک به تغییر شرایط اقتصادی انجام دهد.

وی یکی از اهداف تشکیل این کمیته را شناسایی مشکلات و ارائه راه های قانونی به واحدهای صنعتی و تولیدی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی عنوان کرد.

دادستان مرکز استان و دبیر کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری مازندران نیز در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسه قبل، سیاست های حمایتی از صنعت و تولید را از اهداف مهم کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری یکی از مهمترین راه حل های شکوفایی اقتصادی را ورود به حوزه پیشگیری دانست و تصریح کرد: این کمیته با تشکیل جلسات اصلی و فرعی تلاش دارد در خصوص اجرای برنامه ها و سیاست های کلان در حوزه اقتصادی در سطح استان تمرکز نموده و ازوارد شدن خسارت و آسیب به سرمایه گذاری ها جلوگیری شود.

در این جلسه مشکلات 3 سرمایه گذار پیگیری شد و اعضاء کمیته نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت های سازمان متبوع خود، در باره دستورات جلسه به ارائه نظر پرداختند.ک/1

609/402

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *