دوشنبه، ۰۷ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۰

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان گفت: جکوزی در بین قسمت‌های مختلف یک استخر از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار…

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان گفت: جکوزی در بین قسمت‌های مختلف یک استخر از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار بوده به آسانی آلودگی مدفوعی پیدا می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان، طاهری با اشاره به طرح اخیر تشدید بازرسی استخرهای تحت پوشش این مرکز اظهارکرد: در راستای حفظ و تأمین سلامت شهروندان ظرف روزهای اخیر جکوزی شش استخر به دلیلی آلودگی مدفوعی پلمب و یک استخر به طور کامل به دلیل اشکالات ساختاری تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

وی افزود: قسمت جکوزی در بین قسمت‌های مختلف یک استخر از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار بوده و معمولا به دلیل تخلیه ناخودآگاه باکتری E.coli مدفوع توسط شناگر و ورود مواد مدفوعی باقی‌مانده در بدن شناگر به آسانی آلودگی مدفوعی پیدا می‌کند.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان گفت: به مدیران استخرها ابلاغ شده در این زمینه تمامی موازین بهداشتی را به دقت مراعات و تمهیدات و مراقبت‌های لازم را در این زمینه اعمال کنند در غیر این صورت مرکز بهداشت اجازه نخواهد داد سلامت شهروندان با ورود به آب‌های آلوده مورد تهدید قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر 26 استخر در حوزه تحت پوشش مرکز بهداشت شماره دو اصفهان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *