یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۳:۰۳

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام وجود قلیان‌سراهای متعدد در شهر ایلام را یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها دانست و گفت: پلیس از پلمب و جمع‌آوری…

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام وجود قلیان‌سراهای متعدد در شهر ایلام را یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها دانست و گفت: پلیس از پلمب و جمع‌آوری واحدهای قلیانی غیرمجاز و متخلف کوتاه نخواهد آمد.

سرهنگ فردین پیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام، با بیان اینکه برخورد با اراذل و اوباش و قلیان‌سراهای متخلف در اولویت اصلی پلیس شهرستان ایلام و از مطالب اصلی مردم است، ادامه داد: در شش ماهه ابتدایی امسال تعداد زیادی از این قلیان‌سراها که به مرکزی برای تجمع اراذل و اوباش تبدیل شده، پلمب و هزاران قلیان نیز معدوم شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از اعتماد مردم به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی پلیس یاد کرد و گفت: جلب اعتماد مردم نیازمند تلاشی جهاد گونه است تا کارآمدی و اقتدار پلیس در جامعه تبلور داشته باشد.

وی هفته ناجا را فرصتی برای نمایش یکی شدن در برابر ناهنجاری‌های اجتماعی و جرایم دانست و گفت: مشارکت همه اقشار مردم باید با یک‌دلی و همراهی با پلیس مظاهر و نمادهای نیک و رفتارهای قانونمند را جایگزین بی‌قانونی شود.

پیری قانونمندی و مردم‌داری را از مولفه‌های تحقق امنیت اجتماعی پایدار در یک جامعه دانست و تصریح‌کرد: پلیس با اتکا به رویکرد جامعه محوری خود به دنبال دست یافتن به مشارکت و اعتماد مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در جامعه است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام تصریح‌کرد: پویایی و شکوفایی در کشور بستگی به وجود امنیت دارد و امنیت هر کشور در گرو مشارکت حداکثری مردم و احترام به قانون است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.