سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۲

انگشت سبابه کودک 19 ماهه بر اثر گیر کردن در پله برقی یکی از پاساژهای مشهد قطع شد. حسین خاکپور، مدیر روابط عمومی…

انگشت سبابه کودک 19 ماهه بر اثر گیر کردن در پله برقی یکی از پاساژهای مشهد قطع شد.

حسین خاکپور، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، با تایید این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 22 شب گذشته سوم شهریور ماه حادثه‌ای مبنی بر گیر کردن انگشت کودک 19 ماهه به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن گروه نجات ایستگاه دو آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در یکی از پاساژهای خیابان نواب صفوی مشهد اعزام شد.

خاکپور در تشریح این حادثه خاطرنشان کرد: در این حادثه کودک 19 ماهه که زائر اهل کرمان است، هنگام انتقال از طبقه اول به طبقه همکف پاساژ از طریق پله برقی، تعادل خود را از دست می‌دهد و سقوط می‌کند.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه انگشت دست این کودک بین پله‌ها گیر می‌کند، افزود: نگهبان پاساژ با مشاهده این حادثه پله برقی را خاموش می‌کند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی پس از رسیدن به محل حادثه با باز کردن صفحه محافظ پله برقی، اقدام به رهاسازی انگشتان دست کودک کردند اما متاسفانه بر اثر این حادثه یکی از انگشتان این کودک قطع شد و دو انگشت دیگر به شدت آسیب دید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.